kocickaaa

Jak často nabíjíte telefon?

mám novou nokii C3-OO a předevčírem jsem ji nabíjela, protože z krámu tam byli dvě čárky a pak to hlásilo vybitou baterku. Tak jsem rikala, dobře třeba je to tim že je to nový kecy.. a dneska už mi to zas hlasi jen jednu čárku. Jako opravdu se mi to nechce nabíjet každe 2–3 dny. Skoro nic na tom nedělám.. Co si o tom myslíte vy? díky..
Doplňuji:
Jednou za týden to bych taky brala !! :))

Nejlepší odpověď
panenka

Já nabijím pokud na něm moje dcera neposlouchá písničky každý třetí den

Další odpovědi
dědapetr

Nechat vybít a potom nechat v nabíječce 24 hodin a jestli se to zase vybije,běžte to reklamovat.

tuCZek

Přečtěte si manuál přístroje. Tam jsou údaje o optimalizaci baterie.

elektrikář

Slušně vychovaný mobil se hlásí na okollní přenosové vysílačky i když jej nepoužíváte.Já nabíjím telefon pokaždé když mi brečí hladem.Píská a hlásí dobít bateriji.

Doplňuji:
Musí se nechat důkladně dobít nejlépe přez noc. Čárečky jsou jen orientační.

hanulka11

já jednou za týden nabíjím
Doplňuji:
chce to ho opravdu nechat doběhnout až do konce ,časté JEN dobíjení se mi neosvědčilo, pak ho řádně nabiji a opravdu vydrží

tom004

Mám Nokii,kterou při běžném používání nabíjím tak za 10 – 14 dní. Baterie,typu Li-on,které se většinou používají,nemají tzv. „paměťový efekt“. Je tedy možné je dobíjet kdykoliv,aniž by se její kapacita snižovala. Troufám si tvrdit,že baterie,kterou popisuješ je vadná, a já bych ji i s telefonem reklamoval. Může být vada i v něm, a ta může způsobovat vybíjení baterie. Ale,jak říkám,lepší je to nechat na odborném posouzení.

hanny 2

Pokud vím,tak u každé nové baterie se to musí nechat ÚPLNĚ vybít a až potom nabít – to opakovat celkem 3× a potom už můžete dobíjet kdykoliv,i když není úplně vybitá.

dj.david1234

Já nabíjim mobil tak jednou za 14 dnů (samozřejmě jen když volám a smskuju.)
když k tomu poslouchám či koukám na nějaký film tak po týdnu to začne otravovat

Barboska

To ja nabijim mobil vzdy ve čtvrtek a v nedeli!!!