Avatar uživatele
kocickaaa

Jak často nabíjíte telefon?

mám novou nokii C3-OO a předevčírem jsem ji nabíjela, protože z krámu tam byli dvě čárky a pak to hlásilo vybitou baterku. Tak jsem rikala, dobře třeba je to tim že je to nový kecy.. a dneska už mi to zas hlasi jen jednu čárku. Jako opravdu se mi to nechce nabíjet každe 2–3 dny. Skoro nic na tom nedělám.. Co si o tom myslíte vy? díky..
Doplňuji:
Jednou za týden to bych taky brala !! :))

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? panenka, elektrikář, dj.david1234, hanny 2, tom004, dědapetr před 4759 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Já nabijím pokud na něm moje dcera neposlouchá písničky každý třetí den

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Nechat vybít a potom nechat v nabíječce 24 hodin a jestli se to zase vybije,běžte to reklamovat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tuCZek

Přečtěte si manuál přístroje. Tam jsou údaje o optimalizaci baterie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Slušně vychovaný mobil se hlásí na okollní přenosové vysílačky i když jej nepoužíváte.Já nabíjím telefon pokaždé když mi brečí hladem.Píská a hlásí dobít bateriji.

Doplňuji:
Musí se nechat důkladně dobít nejlépe přez noc. Čárečky jsou jen orientační.

Upravil/a: elektrikář

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

já jednou za týden nabíjím
Doplňuji:
chce to ho opravdu nechat doběhnout až do konce ,časté JEN dobíjení se mi neosvědčilo, pak ho řádně nabiji a opravdu vydrží

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Mám Nokii,kterou při běžném používání nabíjím tak za 10 – 14 dní. Baterie,typu Li-on,které se většinou používají,nemají tzv. „paměťový efekt“. Je tedy možné je dobíjet kdykoliv,aniž by se její kapacita snižovala. Troufám si tvrdit,že baterie,kterou popisuješ je vadná, a já bych ji i s telefonem reklamoval. Může být vada i v něm, a ta může způsobovat vybíjení baterie. Ale,jak říkám,lepší je to nechat na odborném posouzení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Pokud vím,tak u každé nové baterie se to musí nechat ÚPLNĚ vybít a až potom nabít – to opakovat celkem 3× a potom už můžete dobíjet kdykoliv,i když není úplně vybitá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dj.david1234

Já nabíjim mobil tak jednou za 14 dnů (samozřejmě jen když volám a smskuju.)
když k tomu poslouchám či koukám na nějaký film tak po týdnu to začne otravovat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Barboska

To ja nabijim mobil vzdy ve čtvrtek a v nedeli!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek