Avatar uživatele
VIKTORIÁ

Jak často na tuto stánku chodíte?

Doplňuji:
Putra má pravdu.. Jestli ti vadí, že sou tu nekdy stejny otazky tak sem nechod! Jestli chces odpovedet tak fajn, ale jestli sem chces psat odpovedi typu : tohle tu uz bylo nekolikrat …- tak di nekam! :) :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Putra, anonym před 4141 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

…ani se neodhlasuji…tak si to preber…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Všichni už odpovídali v několika desítkách totožných otázek, naposledy před 3 týdny – viz odkaz ve zdroji:
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vadi-vam-kdyz-se-sem-da-stejna-nebo-podobna-otazka-jaka-tu-uz-zaznela

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-casto-jste-na-odpovedi

Upravil/a: anonym

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit


Avatar uživatele
Putra

Já tak 1× do týdne, někdy dýl.
A nevím, čemu má vadit, že tahle otázka už tady byla, tak si zodpovíme aktuálně, ne každý tady je takový fanatik, že ví, jak tady jdou a jsou ty otázky..:Dbože, neberte to tak vážně:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Jako na WC.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Ve dne v noci (takže 2× denně).

Dr.Axl jednou říkal že sem tu furt, a každý dvě hodiny vkládám novou otázku :) ono je to tak, že se párkrát za den najde několik skulin, třeba když mažu na schůzku a ještě mám 2 minuty rezervu, když čekám na zprávy a v TV běží ještě reklama, nebo když se chystám smejt špínu a ještě se vohřejvá bojler a spoustu dalších; a ty pak vyplňuju touhlenctou bezduchou činností. Takže to nakonec vypadá, že sem tu skoro furt, protože sem lezu třeba 6× za den. Ale taky mám občas výpadky, někdy tejden, někdy měsíc, někdy 1/4 roku, pro ostatní jsou to takové Malé Vánoce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

asi tak 10× denně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Téměř každý den

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dj.david1234

Každou chvilku 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Všichni určitě neodpovídali, souhlasím plně s -iv-II. Já si s odpovědí taky ještě počkám 🙂

před 4142 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

.. ja na rozdil od Dr. neverim, ze uz na tuhle otazku odpovidali " vsichni " .
naopak si myslim , ze i kdyz tato otazka bude pokladana kazdy tyden, vzdy se najde nekdo, kdo odpovi poprve … tolik K TEMATU. -iv-

před 4142 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ano, každý den se může zaregistrovat pár nováčků, což naprosto nic nemění na pravidlech, jež opakování otázek klasifikuje jako závadné příspěvky.

před 4142 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

vy nejste Dr. majitel techto stranek , ani jste ty pravidla nenapsal…, nevymyslel …, tak to nechte na tech , co nam sem ty pravidla dali ..
a priste prosim tedy nepiste , ze odpovidali uz VSICHNI.

  • iv-

před 4142 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

on myslí „všichni“ jakože „všichni“, chápeš né? Dr. už odpovídal, tudíž odpovídali všichni..

před 4142 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

:)) to me taky napadlo .. Pan Buh je holt jenom jeden .. ale ze se ukaze zrovna nam na odpovedich, to jsme necekala .. !!
… a to jsem vam jeste chtela napsat , ze nam mel odletet v listopadu do teplych krajin …
ale podrobnosti vam napisu do intimni posty !
:) jo, a jeste cekame , kdy poleti do Londyna na Vanocni trhy ..jak ho znam,. tak asi v breznu !
prisel jste o hooodne ! :p

před 4142 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

ale -iv- veď ešte nie je taká zima, až bude vonku –50°C, potom ano, treba uvažovať o teplých krajích, krbech, vanách, saunach a podobných …

před 4141 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

:)

před 4141 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

rikal jo? tak to já zas navim, to mě asi minulo..a skutečně říkal „do teplých krajin“? nebylo to náhodou „pořádně jim zatopit“?

před 4142 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek