VIKTORIÁ

Jak často na tuto stánku chodíte?

Doplňuji:
Putra má pravdu.. Jestli ti vadí, že sou tu nekdy stejny otazky tak sem nechod! Jestli chces odpovedet tak fajn, ale jestli sem chces psat odpovedi typu : tohle tu uz bylo nekolikrat …- tak di nekam! :) :)

Nejlepší odpověď
badisko

…ani se neodhlasuji…tak si to preber…

Další odpovědi
anonym

Všichni už odpovídali v několika desítkách totožných otázek, naposledy před 3 týdny – viz odkaz ve zdroji:
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vadi-vam-kdyz-se-sem-da-stejna-nebo-podobna-otazka-jaka-tu-uz-zaznela

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-casto-jste-na-odpovedi

Putra

Já tak 1× do týdne, někdy dýl.
A nevím, čemu má vadit, že tahle otázka už tady byla, tak si zodpovíme aktuálně, ne každý tady je takový fanatik, že ví, jak tady jdou a jsou ty otázky..:Dbože, neberte to tak vážně:)

mosoj

Jako na WC.

bolak

Ve dne v noci (takže 2× denně).

Dr.Axl jednou říkal že sem tu furt, a každý dvě hodiny vkládám novou otázku :) ono je to tak, že se párkrát za den najde několik skulin, třeba když mažu na schůzku a ještě mám 2 minuty rezervu, když čekám na zprávy a v TV běží ještě reklama, nebo když se chystám smejt špínu a ještě se vohřejvá bojler a spoustu dalších; a ty pak vyplňuju touhlenctou bezduchou činností. Takže to nakonec vypadá, že sem tu skoro furt, protože sem lezu třeba 6× za den. Ale taky mám občas výpadky, někdy tejden, někdy měsíc, někdy 1/4 roku, pro ostatní jsou to takové Malé Vánoce.

huxa

asi tak 10× denně

Drap

Téměř každý den

dj.david1234

Každou chvilku 🙂

Sůwa

Všichni určitě neodpovídali, souhlasím plně s -iv-II. Já si s odpovědí taky ještě počkám 🙂

anonym

.. ja na rozdil od Dr. neverim, ze uz na tuhle otazku odpovidali " vsichni " .
naopak si myslim , ze i kdyz tato otazka bude pokladana kazdy tyden, vzdy se najde nekdo, kdo odpovi poprve … tolik K TEMATU. -iv-

anonym

Ano, každý den se může zaregistrovat pár nováčků, což naprosto nic nemění na pravidlech, jež opakování otázek klasifikuje jako závadné příspěvky.

anonym

vy nejste Dr. majitel techto stranek , ani jste ty pravidla nenapsal…, nevymyslel …, tak to nechte na tech , co nam sem ty pravidla dali ..
a priste prosim tedy nepiste , ze odpovidali uz VSICHNI.

  • iv-

bolak

on myslí „všichni“ jakože „všichni“, chápeš né? Dr. už odpovídal, tudíž odpovídali všichni..

anonym

:)) to me taky napadlo .. Pan Buh je holt jenom jeden .. ale ze se ukaze zrovna nam na odpovedich, to jsme necekala .. !!
… a to jsem vam jeste chtela napsat , ze nam mel odletet v listopadu do teplych krajin …
ale podrobnosti vam napisu do intimni posty !
:) jo, a jeste cekame , kdy poleti do Londyna na Vanocni trhy ..jak ho znam,. tak asi v breznu !
prisel jste o hooodne ! :p

led

ale -iv- veď ešte nie je taká zima, až bude vonku –50°C, potom ano, treba uvažovať o teplých krajích, krbech, vanách, saunach a podobných …

anonym

:)

bolak

rikal jo? tak to já zas navim, to mě asi minulo..a skutečně říkal „do teplých krajin“? nebylo to náhodou „pořádně jim zatopit“?