hawranek

Jak často myjete ledničku?

Myslím zevnitř? 🙂 A čím? Saponáty, ocet? 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Ledničku myju jednou měsíčně teplou vodou. Vyjímatelné police umyji klasicky ve dřezu Jarem. Po umytí lednici vytřu vlhkým hadříkem namočeným ve slabém octovém roztoku. Toto slouží jako ochrana proti nežádoucím pachům a bakteriím. Slabá kyselina octová žádné nežádoucí účinky nená, není proto důvod se jí obávat jak ze strany poškození ledničky, tak z negativního působení na zdraví a potraviny.

Další odpovědi
hanulka11

Dle potřeby… dávám do teplé vody ocet a vymyji , vyjímatelné části myji ve dřezu s jarem

Johny_r

Když je špinavá (občas méně 🙂. Nejlepší je mýt tím, co doporučuje výrobce. Slabý detergent nebo mýdlová voda obvykle neublíží. Octu nebo podobným babským radám bych se vyhnul.

anonym

Z ro v n a se ho d i t a to zim a, k dy n e mu s im e použí va t l ed ni c i a můž e m e pot rav in y s kl ad o va t
t ře b a n a b a lkon ě.
(Pardon, to se mě neklepou prsty zimou, ale klávesnici mě křižuje kablík který musím akceptovat.. kdyby tam nebyl..) http://img.na­dapenny.com/t20/120­38/nadap125341689­341230.jpg

Zdroj: http://img.na­dapenny.com/t20/120­38/nadap125341689­341230.jpg