Rokio

Jak často můžu navštěvovat lékárníky, aby se nejednalo o stalking?

Zatím je navštěvuji v dlouhodobém průměru tak jednou týdně na pět minut. Nevyhrožuji jim a moje stalkování je dobromyslného charakteru. Chovám se k nim slušně a hezky.

Pokud bych je navštěvoval častěji, byl by to už stalking?

Nejlepší odpověď
xiperio

Pokud je to dobře vyvinutá lékarnice tak asi furt.
No v opačném případě vás pošle po čse lékrník na psychiatrii.

Další odpovědi
Emefej

Pokud jim při každé návštěvě dáš utržit, tak to stalking není. Svého hospodského stalkuji několikrát týdně a problém s tím nemá.