Kepler

Jak často míváte dobrou náladu?

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada sice vaše problémy nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“

Zdroj: https://citaty­.net/autori/jan-werich/

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… furt, teda až na malý výjimky >>> beru život takovej, jakej je …

Další odpovědi
marci1

Stále, se špatnou náladou se rychleji stárne. 🙂

Hufnágl

Já mám dobrou náladu vždy, ale nejvíc ji mám zde, když někoho extrementuji.🤣

elkon

Nemám důvod mít špatnou náladu. Mám vše co potřebuji, rodinu, peníze, prostě OK.

led

Napríklad počas čítania tejto stránky. Nájdu sa tu aj príspevky, ktoré odoženú zachmúrené oblaky z oblohy všedného dňa, napriek pracovníkom tunajšieho extrementového hospodárstva.
Život je príliš krátky, aby sme si ho kazili zlosťou, závisťou, mamonom a nevraživosťou.

paul1

Pokud ji nemám, snažím se ji navodit už od rána. Někdy se fakt špatně vyspím a naladit se mi jde nějako ztuha. Ale pomocí dobré hudby z rádia, nebo dobrého pořadu v TV se to dá zvládnout. I na internetu je dost zdrojů, které mohou přispět k vylepšení nálady, patří tu i „Odpovědi.cz“

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

led

Hufnágl, keď čítam vaše príspevky, vynára sa mi otázka:
vy ste „pracovník duševnej hygieny a provokatér“ z povolania, alebo amatér? 🙂

Hufnágl

led
https://tenor­.com/view/lla­ma-gif-8834856

led

nádherná a dokonca aj skutočná na rozdiel toho vašeho portrétu sediaceho capa

Hufnágl

https://tenor­.com/view/goat-goats-tongue-out-gif-13008428