Gus_Fring

Jak často míval Arnold Schwarzenegger cheat day nebo cheat meal ve svých nejlepších letech?

Tedy v dobách, kdy vyhrál 6× za sebou Mr. Olympia.
Cheat day = místo svých kulturistických pokrmů si dá nezdravé jídlo po celý den.
Cheat meal = obdobně, ale pouze jedna část jídelníčku.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Těžko odhadnout, ale počítám tak maximálně párkrát do roka. Nevylučuji že neměl žádný takový den. Na vrcholové úrovni to ani jinak nejde.
Sympatické na Arnoldovi je přiznání žraní anabolik po lopatách. V jeho případě to bylo ovšem v době, kdy se toho o nich a jejich vedlejších účincích moc nevědělo, natož aby to bylo nějak omezováno – považovalo se to za „chytrou výpomoc přírodě“. Současní kulturisté s tvrzením, že jsou „čistí“ působí dosti komicky. :)

Další odpovědi
zjentek

Hulil doutníky ostopéro a tím pádem to tělo cheatoval furt, mistr Olympia neolympia.