vivatis2-

Jak často měníte ubrus na stole mnapř. v kuchyni?

Nejlepší odpověď
annas

každý rok/každé dva roky

Měním ubrus každé dva roky, až není vůbec poznat, jakou má barvu.

Další odpovědi
dědapetr

Nemám v kuchyni ubrus

A ani stůl.

fcoop

Nemám v kuchyni ubrus

V kuchyni ubrus nemám,protože nemám kuchyni.
Jím v parku.
Od malička jsem toužil měnit ubrusy.
Prostě – já bych měnil,že bych brečel.
Mám pech.

arygnoc

Nemám v kuchyni ubrus

neměním.
nemám ubrus nikde.
zbytešný prevít, který vyžaduje mnoho práce (praní, žehlení, odflekovávávní).
Takhle stůl utřu a basta.

Pepina7897

Dobrý den, podle mě výměna ubrusu v kuchyni závisí především na užívání a míře ušpinění. Obecně bych doporučovala ubrusy měnit přibližně jednou za týden. V případě, že se ubrus více zašpiní nebo uválí, tak je samozřejmě nutné ho vyměnit dříve. Já mám s ubrusy sladěné i utěrky, které jsem si koupila tady, ale samozřejmě každá domácnost má trochu jiné potřeby a priority.