Nikkol

Jak často měníte houbičku na nádobí?

Nejlepší odpověď
Drap

Používám houbičku zcela vyjímečně

Další odpovědi
Deli

Nejdéle 1× týdně, i častěji. Je to ráj pro bakterie ☹
Doplňuji:
Ještě doplním, že u nás jde vše do myčky, takže houbička toho má na práci jen málo, především s ní myji dřez. Vyhazuju většinou houbičky, které vypadají jako nové. Před vyhozením s nimi vydrbu třeba ještě víko odpadkového koše, nebo psí misky a pak je prostě vyhodím.
Na utírání linky používám buď papírové utěrky, nebo mám takové malé hadříky, které používám vždy jen 1 den – pak letí do koše s prádlem na vyvářku.

Co používá hanulka místo houbičky?

hanulka11

nepoužívám houbičku – je to semeniště bacilů …vypadá čistá,ale co je v ní …brrrrr

terry

Až když vidím, že je „jetá“.
Ale nepoužívám ty molitanové po 1,– Kč/ks. Ty dlouho schnou a pak v nich jsou ty bakterie.

johana 56

Měním minimálně jednou týdně.Používám dvě,jednu na skleničky ap.,druhou na mastnější nádobí.