Avatar uživatele
Saurus

Jak často měnit ručníky a ložní prádlo?

Já měním ložní prádlo jednou za měsíc a ručníky jednou týdně. Ale teď mám pocit že bych měla častěji… Jak často to děláte vy a co je podle vás správné?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas před 5085 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Tak ložní,dvakrát do měsíce,ručníky klidně jednou za dva dni.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Já měním ložní prádlo jednou za 14 dní a ručníky jednou týdně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Ložní prádlo tak jednou za 14 dní a ručníky co dva dny. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Je to v každé rodině jinak. Já mám ráda celkově čisto a potrpím si na voňavé prádlo ale to každá žena tak že žádná rada!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Já asi dle potřeby a času.Po měsíci už je to většinou „za pět minut dvanáct“,ale když nebyl dřív čas,tak se to musí vydrže.Taky záleží jak často se v posteli spí.Když manžel odjede na týden na školení,tak mu rozhodně nepřevlíkám po 14 dnech.Naopak,když je v létě horko,tak převlíkám třeba každý týden.Ručníky většinou každou sobotu a když si do nich manžel otře ruce od vazelíny tak okamřitě.Každý to dělá podle sebe,asi univerzální manuál neexistuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Měním ložní prádlo každé 3týdny, poté co má přítel po noční. Ručníky dle potřeby.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Ložní prádlo i ručníky měním podle potřeby.Protože když je někdo z rodiny nachlazený nebo nemocný,více se potí a je třeba povlečení převléct častěji.Do ručníku se synovi „omylem"někdy podaří utřít ruce od barviček a nebo nějakým "záhadným způsobem“ od kečupu.Takže i výměna ručníků je častější.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
květák75

Já si myslím, že ložní prádlo je nejlepší měnit zhruba jednou za 3 týdny až jednou za měsíc. Je ale pravda, že pokud to takto člověk chce dělat, tak je dobré mít zásobu ložního prádla. Já například nedávno musela dokupovat nové. Konkrétně z https://www.e­mako.cz/lozni-soupravy/ Mají tam docela dobrý výběr a to, které jsem koupila já je i z kvalitního materiálu, takže spokojenost.

před 1617 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek