petka

Jak často mám nárok na prevenci?

Zajímalo by mě, jestli pojišťovny hradí pravidelnou prevenci u obvodního lékaře?! A jak často lze na tuto prevenci zajít?

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak já jsem pojištěná u VZP,ta hradí preventivní prohlídku jednou za dva roky u praktického lékaře,u stoma­tologa stejně jako píše panenka,jednou za rok gynekolog.

Další odpovědi
panenka

U zuaře je to 2 krát ročně to je jednou za půl roku,a k obvodnímu lékaři 1 za rok.Tuto pravidelnou prevenci vám hradí zdravotní pojištovna.