igi

Jak často jste ochotni své drahé polovičce odpouštět,přehlížet hrozné chování a to bezdůvodně

Doplňuji:
Vážený Nonnel,děkuji mnohokrát,trefil jste se úplně přesně

Nejlepší odpověď
nonnel

Já jsem ženatý 38 let, stále s jednou a tou samou ženou a nikdy jsem u ní nezažil hrozné chování. Když si vybíráš ženu, tak si nejdříve prohlédni svoji potenciální tchyni. Ušetříš si nervy i peníze za svatbu. Potom hledej dál.

Další odpovědi
mosoj

Neznám a nevím. Jsem jenom 48 let ženatý a stále s jednou. To že se někdy pohádáme, nepovažuji za hrozné chování. Vím, že zde nejsem sám !!!
Doplňuji:
Sorry, já jsem si nebral tchyni ale moji ženu.

anonym

U mě je to spíš, kolikrát, ne jak často, takže já odpovím, že dvakrát a tam jsou dveře.

Deli

Já bych to tolerovala jen jednou, v nějaké vypjaté situaci. Ovšem za 6 let, co jsme spolu, jsem nic strašného tolerovat nemusela.