Lleni

Jak často jste na odpovědi??

Nejlepší odpověď
anonym

A jak často sama pokládáš dokola tytéž, již vložené otázky? Naposledy před 19 dny, viz odkazy:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-casto-jste-na-odpovedi-cz
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-casto-jste-na-odpovedich-a-kolik-casu-vam-to-zabere
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-casto-tu-jste-lidi-chodite-sem-na-odpovedi-casto-bavi-vas-to-tu

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jste-zavisly-na-odpovedich

Další odpovědi
anonym

Podle smazaných otázek,tak denně!
Doplňuji:
Dr.Axl,nemohl bys mi otevřít vrátka do tvé schránky? Jen tam strčím prstíček a hned půjdu zpátky!

P.S. Proboha,snad už někdo přede mnou nevložil stejnou otázku,to by bylo proti kodexu,že jo?!

hanulka11

Jsem tu tak často jak se mi líbí a mám čas nahlédnout . Ale jak začne někdo prudit nejradši to tu zavřu .

panxnotdead

Podle toho kdy mám čas a kdy si na to vzpomenu.

anonym

barbakane, on Vam jeste ten Dr. neodpovedel na to, proc zverejnil ty Vase soukrome informace ?? a od koho se to dovedel ??? :o
to snad neni ani mozny … vzdyt je tu jako ja porad … ! :) -iv-

anonym

  • iv-II,kdepak,jen mi něco psal o mylném burcování do oken. Je to srab,který dělá ze sebe zdechlého brouka!

anonym

hlavne ze tady porad omyla uz 1 000 krat omylane … , porad ukazuje : ten ( ta ) tohle.., tamto …, proc … , jak …, zase .. podvod .., kodex ....., falesne bodovani .., falesne profily … , .. ale kdyz se tyka neco jeho konkretne , tak dela, ze se ho to vlastne vubec netyka a prska ty jedy dal na druhe …

  • iv-

Sůwa

Možná pomůže vysvětlení stále opakovat : konverzační otázka nemůže být nikdy zcela zodpovězena, protože co člověk, to jiný názor. On tu totiž každý netrčí od rána do večera ( nebo dalšího rána ) a tak přijdou zas ke slovu jiní. Upozornění na starší odkazy ale není odpověď a patří tedy do diskuze !!!

hanulka11

Dr. Axl co se zase pohoršuješ – je tu tolik nových uživatelů ,tak proč by ji nevložila . Každý se nedívá stále zpět. Neřeknu, když stejný uživatel vloží stejnou otázku podruhé je to proti kodexu. Ale takováto otázka je aktuální a nikoho nepohoršuje.

quentos

netřeba se dívat zpět. Při pokládání nového dotazu mi to přece ty staré na podobné téma samo nabídne. Jednodušší už to být nemůže.

anonym

Zkus vepsat do modré lišty jak na to, a tipni si,která je ta zprávná!!!

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nova?questi­on=jak+na+to

hanulka11

tys to nepochopil vím jak se vyhledává, ale nikdy neodpoví stení uživatelé tak proto nenípodle mne taková otázka určitě závadná a kdo myslí, že ano – tak prostě myslí jinak no.

anonym

hanulko, žádné pohoršení, jen věcný odkaz na notorické ignorace, jež po předchozí 2 roky vkládali i mnozí jiní, tam jsi to akceptovala.
Tvůj subjektivní omyl, že se uživatelé mění, nic nemění na strohém faktu, že každé opakování už 1× vloženého dotazu je jasné podvádění v bodování.
Až prosadíš změnu pravidel, pak si můžeš vytvářet nějaká svá vlastní. Zatím jsme se všichni zavázali svou registrací daná pravidla dodržovat, co je na tom tak těžké k pochopení?
viz jeden z mnoha příkladů:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jste-hornaci-nebo-dolnaci
Opět stará vesta – dotazy na admina a osobní vzkazy do konkrétní otázky nepatří. Pořád si zaměňujete poradnu za plkací chat.

anonym

tak ona to byla pravda,žes tu otázečku smazal!

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

hanulka11

Tak to jo to má pěkně blbí, když mu stačí tohle :D:D