Avatar uživatele
STUDENTKAEVA

Jak často jíte ryby?

Doplňuji:
Ten měsíc jsem se asi špatně koukla sorry už to nejde opravit..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? marci1, Nazdar Bazar, anonym před 3627 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

jiná odpověd

Mám ráda pstruha na grilu.
Nejde říct jak často ho přesně jím, v létě cca 1× týdně, v zimě moc ne, to moc často negrilujeme 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

jiná odpověd

Kdyby sis tu otázku – resp. její formulaci v kontextu úmyslu (tedy na co se vlastně ptáš!!) raději dvakrát (nebo i vícekrát) rozmyslela…
😉
Ryby jím často. Raději čerstvé, ale nepohrdnu ani marinovanou (třeba matjesy, zavináče…) a ani dobrou konzervou (chatka je dobrá – sice je to krabí, ale já jí to ´vodpustím´)…
Ale nedovolím si to ´průměrovat´ ani na týdny – někdy jednou denně, jindy na rybu měsíc oko neupřu.
Nejčastěji je na jídelníčku mám asi na podzim – jednak jsou vykrmené (a tedy chutnější) a jednak jsou výlovy – a kromě ceněných ryb mám rát třeba okouny – sice mají moc kostí (těch se lze ´zbavit´), ale zato moc dobré maso.
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Ryby jím jednou za čtrnáct dnů

nepochopil jsem rozdíl mezi „jednou měsíčně“ a „jednou za měsíc“. Dále mi není jasný mezi rybami a RYBAMI.
Doplňuji:
*… rozdíl mezi…

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

jiná odpověd

Ryby jím tak obden. Většinou lososa, tuňáka. Můj děda jedl ryby opravdu každý den, byl zdravý a dožil se velmi vysokého věku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nazdar Bazar

RYBY jím jednou týdně

Doplňuji:
Takový tuňák nebo sardinka s cibulkou,mňam.

Upravil/a: Nazdar Bazar

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

jiná odpověd

Doplňuji:
Ryby jí dost často,min,2krát týdně ,v jakém koli stavu,jakpečené,tak konzervy,file,v sa­látu se syrečkama,atd,dá­vají mi dost energie,abych zde mohl odpovídat!!!

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

jiná odpověd

Kapra dvakrát za rok a rybí filé či různé olejovky jednou měsíčně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ryby jím jednou za čtrnáct dnů

Nepravidelně. Někdy třeba třikrát, čtyřikrát za týden, někdy je delší pomlka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tombik

Ryby jím jednou za čtrnáct dnů

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NikkiHeat

jiná odpověd

Ryby jím o vánocích )))) a pak na zahrádce griluju makrelky (už aby) mňam…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

RYBY jím jednou týdně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kacka2003

RYBY jím jednou týdně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kesim

RYBY jím jednou měsíčně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

RYBY jím jednou měsíčně

Bohužel u těch mořských je jejich původ pro zdraví člověka nebezpečný, zejména losos a tuňák (který mi ale občas chutná) – jsou často karcinogenní. Téměř všechny uměle chované mořské ryby. Kdysi se v Praze cpala tuňákama především chudina :).
Ty z volného moře jsou méně k dostání a plné jiných chemikálií, díky působení člověka.
Sladkovodní jsou „jen“ lehce stravitelné, bohužel předražené maso.
Mívala jsem pylovou alergii (časná), na lískáče a některá jablka ⇒ ryby mi moc nechutnaly. Lékařka mi vysvětlila že u tohoto druhu alergie bývá nechuť k rybímu masu.
Znám chlapce (25), který již od dětského věku nesnese ani výpary vzniklé teplnou úpravou ryb. Sousto rybího masa ho ohrožuje na životě :(.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mirdas

RYBY jím jednou týdně

Ryby jsou nejen zdravé, ale i chutné, takže se snažím je konzumovat každý týden alespoň jednou a to v nejrůznějších druzích a přípravách.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

RYBY jím jednou týdně

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek