terry

Jak často jíte pohanku, kus kus a podobné potraviny.

Nejlepší odpověď
mosoj

Pohanka je móc zdravá potravina. Hodně léčitelů ji doporučuje.
Asi proto ji moc nejím – ke své škodě.

Další odpovědi
WeeBear

Jo, tak nic z toho jsem nejedla tak pět let. Naposled vlastně cizrnu před rokem, ale.. Nemám ji ráda. :-/

Illines

Od mladi mam rada pohankovou kasi mastenou se sadlem a cibulkou , kuskus je mladsi v obchodech a vlastne podobny co do zdravi.Vlockova kase na sladko neni take k zahozeni,ale i na slano ,ktera tady ve Skotsku leti.

arygnoc

snažím sa prežiť, takže nikdy.
stravujem sa mäsom, ostatné nevyhnutné potraviny k tomu sú len prísady.

tom004

Svého zdraví si vážím,proto tyto potraviny nejím.A stejný názor měla i naše babička.Když jsme byli děti,nabádala mamku,„jestli chceš aby ti klucí byli zdraví,tak jim dávej mléko a maso“. Zlatá slova. :)