Avatar uživatele
Pája

Jak často jezdit na brusle?

Dobrý večer,
chtěla jsem se jen zeptat jestli ježdění na bruslích opravdu pomáhají v hubnutí problematických partií (boky, zadek, stehna), protože mám v plánu od zítřka jezdit novou trasu co v mém okolí postavili, ale zas si říkám abych nestrávila ježděním na bruslích hodiny a žádné výsledky se nedostavily. Takže bych chtěla slyšet vaše rady ohledně toho jak jezdit, jestli si mám zvolit rychlejší tempo nebo pomalejší, jak často pít, jak často a jak dlouho jezdit.
Děkuji předem za odpověď :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aramah před 4420 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Jezdit nejméně 30 minut, jinak to nemá smysl

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Boha jeho, tento dotaz přesně nese znaky postoje současné společnosti. Něco chci, ale nechci proto skoro nic udělat.
Jak často jezdit … odpověď je jasná: co nejvíc! A nejen to chce to dělat i jiné činnosti, třeba i jen chodit. Taky je dobré plavat, jezdit na kole, běhat. Od všeho trochu, žádné brutální porce, ale zato pravidelně. Je spousta možností, kde si to sestudovat – knihy, internet, dneska toho všude je, stačí si jen vybrat. Obecně na spalování tuků a rýsování postavy platí min. 30 min. souvislé aktivity, čili vytrvalostně pomalu a dlouho.
Je to také o životním stylu o změně myšlení. Nevozit si prdel v autě, nesedět u kompu, nežrat v Mekáči.
P.S. Ber tuhle mojí radu ze zdravým nadhledem, není myšlena zle, jen by tě měla zdravě „nakopnout“. 😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

Každý sport má smysl,jezdila bych pohodově žádné závody ale fakt min.3×týdně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek