SarrahParker

Jak často je možné běhat, abych pořád spalovala a hubla?

Odpovědi
elkon

Samotný běh ti nepomůže, je potřeba upravit jídelníček a nejíst večer. A běhat s rozumem, aby to tělo vydrželo.

aliendrone

Baví mě, když někdo pokládá otázku na relativně široké téma. Není běh jako BĚH. Už jen z tohoto hlediska když jeden „běhá“, tak to druhý může považovat za zmítání se před smrtí. O tom, že je třeba připočíst vlivy životosprávy a další věci nemluvě.

da ny

To je individuální a je dobré o běhání něco vědět 😉
Hlavně upravte jídelníček!!!
Energetický příjem v potravě snižte, s ohledem na výdeje.
Na 1 kg Vaší hmotnosti denně přijměte minimálně 1g proteinů, klidně i 1,5 g.
Dostatek bílkovin se stará o hubnutí a později k udržení hmotnosti.
Vybírejte tvaroh, řecký jogurt s vyšším obsahem bílkovin ve složení. Je rozdíl sníst ve 100g
8,5 g nebo 3.5 (řecký jogurt x jogurt řeckého typu). Šunka a masa, ryby mívají kolen 20 – 24 g bílkovin ve 100g. V tabulkách najdete obsah proteinů v luštěninách a dalších potravinách (na internetu jsou toho spousty).
Stáhněte si aplikaci, která Vám bude počítat energetickou hodnotu stravy. Vyvážená!
Běháním si můžete způsobit zdravotní obtíže (je třeba o tom něco vědět, obutí, držení těla atd. Můžete si zničit klouby a záda).
Věnujte se svižné chůzi (pozor v zimě, správně dýchat, ať to neodnesou průdušky a nejste věčně nemocná, když nevíte jak na běh…), procházkám.
Velmi úspěšně lze hubnout i bez běhu a drastického cvičení.
Je to hlavně ve stravě.