FlAsh_7

Jak často cvičit v 15 letech?

Dobrý den, kolikrát v týdnu a za den bych měl v 15 letech posilovat?

Odpovědi
Kelt

To nezáleží na věku, ale na tvé trénovanosti, a dalších faktorech, které ti určí lékař, nejlépe sportovní. Určitě uznáš, že nějaký Petr Klásek, který od 6 let hraje fotbal a trénuje 3 x týdně od svých 6 let a má taky 15 let a nějaký pecivál FlAsh7, který viděl mistrovství republiky v kulturistice , ale neudělá ani dřep a rozhodne se stát v 15 letech kulturistou, bude asi muset postupovat trochu jinak. Doufám, že jsi mne pochopil, nesměju se ti, neznám tě, ale chci ti říci, že při různém věku jsou různé cesty k výkonu.

Edison

Jak často chceš… Můžeš se na to dívat třeba i tak, že můžeš místo ježdění busem běhat, nebo chodit pěšky, nebo na kole. I to je cvičení. Každý pohyb je cvičení… Takže v zásadě… je to úplně jedno, aneb co zvládneš.