dust8

Jak často chodíte naostro? Je chození naostro zdravé a hygienické?

Nikdy jsem to nezkoušel, ale začínám o tom silně uvažovat. Dnes jsem se prošel pár kilometrů a po příchodu domů jsem měl trenky (spodni prádlo) pod kraťasama mezi nohama úplně mokré od potu. Už mi to leze krkem.
Když budu mít volnou prostatu v kraťasích, tak se takhle nezapařím, ne?

Nejlepší odpověď
Drap

V létě , v kraťasech téměř neustále.

Další odpovědi
quentos

Mrkni do atlasu anatomie, kde je prostata. Na tu chození naostro fakt nemá vliv.
Pro varlata a šourek to však rozhodně prospěšné je. S hygieničností už je to horší, holt si místo slipů budeš muset denně prát trenky.

elkon

Nikdy, nemám potřebu. myslím.že to je jen gesto. Není to k ničemu.

Kryšpín

Má to pro okolí lepší aroma