bolak

Jak často chodíte bosi?

Nejlepší odpověď
quentos

minimálně dvakrát denně – do sprchy a do postele :{)>

Další odpovědi
Drap

Přes léto velmi často, dá se říct že téměř každý den alespoň chvíli. Nejlepší je i pro nohy chodit bosky ráno v rose.

Konan-Pain

Vůbec.

anonym

Jak jen to jde.

exit47

Doma prakticky pořád a když jsem na chalupě, tak přes přes léto taky pořád. Chození bosky po zahradě je super pocit a pak ta drsná rozpálená dlažba v průjezdu, kam se na ni hrabou kdejaké ty škrabártka na pedikůru =D