Pokročilý

Jak často by se měl vymetat a čistit kotel a komín, aby bylo dosáhnuto co nejlepšího spalování a topení či vytápění?

Bude zde nějaký velký rozdíl mezi kotly s ručním přikládáním a automatickými kotly?

Odpovědi:

Zlatý

Dobré spalování je zajištěno při dodržování zákonných lhůt a revizí podle legislativy. Vše je dobře popsáno zde: http://www.proconsulting.cz/…

Bronzový

Příbuzný má OPOP EKO topí dřevo, Bílínský ořech 1, kotel čistí každý týden, komín 1 za měsíc

Diskuze k otázce

Zlatý

Dochy

Kepler: Tak tady rozhodně nebudu souhlasit. To také můžeš tvrdit, že kdo jezdí podle předpisů nikdy nebourá.

Stejně jako tvrdit že kdo má certifikát ISO9001:cosi (kontrola kvality) má tedy zaručeně kvalitní výrobky.

Zlatý

Kepler

že nesouhlasíš vůbec nevadí, Samozřejmě, když někdo topí jako blb a bůhví čím, pak si může komín čistit každý měsíc. Ta doporučená legislativa v mém odkazu je především kvůli bezpečnosti. Na druhé straně: najdi mi chalupáře, kdo plní aspoň ty normy. Přijede kominík, hele tady máš 500 a vydej mi potvrzení o revizi. Tak se už vzájemně zdržovat nebudeme, mám to hlavně kvůli pojišťovně. Zdar!

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 4038
Zlatý Kepler 1707
Zlatý Drap 1634
Zlatý quentos 1548
Zlatý mosoj 1497
Zlatý led 899
Zlatý marci1 880
Zlatý Lamalam 717
Zlatý gecco 709
Zlatý hanulka11 627

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.