Jak často a kdy během dne by se měly psům čistit zuby?

A čistí se i jiným zvířatům? Víte o nějakých? Je na to nějaký univerzální zvířecí kartáček nebo má každé zvíře speciální? Když psům zuby nečistíte vůbec, tak se jím zkazí a vypadávají?

Odpovědi
Drap

Jsou i psí , speciální kartáčky. Doporučuje se čistit jednou , nebo dvakrát za den. Když se zuby nečistí, tak díky stravě, kterou psi dostávají se mohou objevit kazy. Hlavně se ale čistí z těch důvodů, aby se na zubech netvořil zubní kámen a od toho vznikající záněty dásní.