petr77

Jak být šťastný?

Nejlepší odpověď
anonym

To je velmi jednoduché – začít svůj život PŘIJÍMAT takový, jaký je. Mít rád sám sebe a vítat a milovat všechny ty skvělé možnosti, které nás prověřují každodenně a 24 hodin za den.

Další odpovědi
hanulka11

Hlavně žít a nepřežívat.

led

Treba žiť pozitívne.

leporela22

rozbít držku tomu kdo ti nedovolí být štastný
Doplňuji:
jj život se se má prožít a ne přežít

Damiana

Stanov si priority a neslevuj ze svých přání a nároků. Chovej se k ostatním tak, jak si přeješ, aby se chovali oni k tobě.

terry

Souhlasím s ockem. Je to tak, jak píše.

Deli

Najít svou cestu životem a vážit si každé krásné kapky rosy, kterou na ní spatříme.