Jak být šťastní a spokojení?

Nejlepší odpověď
anonym

Přesně jak píše Drap. Pokud člověk bere život s úsměvem je i šťastnější a spokojenější.
Doplňuji:
Samozřejmě, že ne každý den je člověku do úsměvu, ale i špatná a zlá zkušenost by měla člověka posílit a snad ještě více. Život by se měl užívat a ne přežívat.

Další odpovědi
Drap

Stačí chtít a myslet pozitivně.

SajmonModer

Drap má pravdu. Jen bych doplnil, že člověk také musí mít nějaký cíl, jít si za ním a nebát se překážek! Jsou to právě ty překážky, které nás posouvají dále.
Bez cíle jen přežíváme, nikoliv žijeme!

anonym

A to s eptate jeste za koho ?
Ja jsem stastna i spokojena.
Staci vam osobne se stat – z pesimisty realistou a pozdeji i optimistou. Zijte dneskem , premyslejte o dnesku , a ne porad jaky smysl tu mate , proc tu jste …
P.S. Sajmi , a tu myslenku mate ze svoji hlavy ? -iv-

terry

To je na dlouhou diskuzi.
Přečti si knížku Buďte štastní i v těžkých dobách. Je fakt skvělá.

http://www.zbo­zi.cz/?q=Bu%C4­%8Fte%20%C5%A1tas­tn%C3%AD%20i%20v%20t%C4%­9B%C5%BEk%C3%BDch%20dob%­C3%A1ch&typ=na­bidky&seradit=nej­levnejsi

Sůwa

Bohužel, někdy jen chtít a myslet pozitivně nestačí, někdy to osud všechno otočí naruby.

anonym

Někdo má třeba za sebou krutý život – ztráta blízké osoby, zlá nemoc a tak a přesto se nevzdává a pokračuje v cestě dál.