Avatar uživatele
amendy

Jak být šťastná?

Často mě trápí pochybnosti zda jsem šťastná nebo spíše ne. Asi je to spíše o pocitu a taky frustraci nesplněných cílů a přání…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? John před 5255 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
nature

Dobrý den, pokud máte tyto pochybnosti často, asi to nebude zrovna ideální. Znáte knihu jménem CESTA od Brandon Bays? Obsahuje návod, který účelnou emocionální cestou pomáhá řešit různé problémy. I když třeba žádný nemáte je to zajímavá věc pro zamyšlení. Naše představivost si tvoří takové cíle a přání, někdy až nesplnitelné, a přitom pak můžeme mít pocit třeba i selhání. A ta nejvetší spokojenost musí pramenit z hlouby naší duše, z podstaty našeho Já. Věřím, že když se dostanete ke svému „zdroji“ co nejblíž, bude možné vše. Přeju hodně úspěchů. S pozdravem

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nuk nuk

Na tyto problémy asi existuje spousta rad. Někdy ale stačí zmapovat si ty cíle, které jsou splnitelné a jít si za nimi.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pavlal

Důležité je dělat co vás baví, plnit si své cíle. Doporučuji vyzkoušet některou z knih z níže uvedeného odkazu:

Zdroj: www.bibliohel­p.cz/knihy/so­cialni-problemy-zivotni-situace/existen­cialni-otazky-smysl-zivota

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek