.Emo.Girl.

Jak být populární?

Odpovědi
led

v zápornom, alebo kladnom zmysle? 🙂
v kladnom:
v škole buď „šprt“ (nie "bifloš), pomáhaj ostatním v učení, vynikni v športe, pomáhaj všetkým ktorí to potrebujú
PS.
šprt sa učí pre vedomosti,
bifloš pre známky

hanulka11

Popularita nepřichází bez přičinění. Musíš na sobě pracovat, něco dokázat, umět své umění „prodat“,nabídnout na správných místech ,aby ses zviditelnila. Záleží v čem chceš být populární- pak se na zaměřit na ten obor a pilovat ho , chodit do kurzů, studovat a stále se zlepšovat.Poté máš naději, že si tě všimne někdo ,kdo tvé umění dovede ocenit a nabídne ti angažmá nebo tě doporučí na konkurz. Teprve pak máš možnost ukázat co v tobě je .Jestli si tě lidé oblíbí-teprve získáš popularitu.Věř,že je to velmi dlouhá cesta, ale jestli jsi na sebe tvrdá můžeš to dokázat. Popularita ale není všechno, dost svazuje a soukromý život pak může jít trochu stranou.

To je můj názor.