zjentek

Jak být nadále v úzkém kontaktu s milovanou herečkou, když všechny její snímky už daný jedinec zhlédl?

Zkrátka, když se vizuálně definitivně vyčerpají všechna média s obsahem okolo milované star, tak co si má postižený dále počít?

Nejlepší odpověď
annas

Opakované se přece líbí.

I když se na fotografie díváte znova, by nemělo vadit, i když jde o touž osobu. Vždy můžete najít třeba maličkost, na niž se může zaměřit.

Další odpovědi
Drap

Prohlížet si snímky neustále znovu a znovu.

Kelt

Tak hledat další zdroje: Dotyčná má přátele, rodinu, spolužáky a ti mohou podat informace. A když je to milovaný člověk, tak je s ní přece ve styku a bude mít přímo od ní dané informace a možnosti.

marci1

Když se nemůžeš Emmy nabažit, tak co si takhle pořídit zvětšeninu fotky na zeď nebo plakát? Také jsem někde zahlédla její kalendář na rok 2020. A budeš s ní v úzkém kontaktu. 🙂

zjentek

Marci, ka-len-dář? Hned jdu po něm! (;

zjentek

Drape umíš si představit milovanou, která ti opakuje denně to samý dokolečka? Ne, ne, takhle by se Emma nikdy nechovala..