Jak být na gymnáziu oblíbený?

jdu na gympl a skoro nikoho tam neznám.

Nejlepší odpověď
chudst

Nevycnivat z kolektivu, nebo ne v zapornem slova smyslu. Vzdycky hrozne zalezi na kolektivu. Neni univerzalni recept. Proste byt slusny, ochotny a v pohode ke spoluzakum. Neboj se, na gymnazium jdou i ostatni, a vetsina tam nikoho nezna a vsichni maji stejne obavy jako ty. Postupem casu se role ve tride rozdeli. I ty vytvaris novou a muzes ji korigovat. Pokud ti neco na stare skole vytykali, tady se toho muzes vyvarovat a zacit odznovu. Nicmene neznamena, ze treba to, pro co jsi byl obliben na stare skole, budes obliben i na nove. Proste vazne tady univerzalni rada neni. „Postupne to zjistis sam.“

Další odpovědi
baghira

Ve stejné situaci tam budou až na výjimky prakticky všichni. Neřeš to, ono se to nějak utřepe.

comedian

uc se a to hodne a hodne, ale taky o ty vedomosti se musis delit se spoluzaky. vzdycky jsem mel rad ty kteri mi dokazali poradit. a rozhodne se musite vsichni poradne vozrat:D