Jak být fotogenický?

Na některých fotkách vypadam opravdu jako debil .. chtěl bych vědet jak vypadat na všech fotkach dobře a svěže. Jak na to?

Nejlepší odpověď
iceT

Tvářit se normálně,přiro­zeně,nedělat pózy.Prohlídni si starší fotky,vyber ty,co sám sobě na nich líbíš,a podle nich se stylizuj,někdo je hezčí z levé druhý z pravé strany,někdo zpříma a například já jsem na fotkách taky jak debil.

Další odpovědi
Děda Louda

Nefotit se.

hanny 2

Jsem na tom stejně,vždycky říkám,že na fotkách vypadám ještě hůř než ve skutečnosti.Ale fotogenický se člověk holt už narodí.Jedna moje známá vypadá jako obyčejná „šedá myška“ a ve fotoateliéru,kde jí dělali fotky,mají její foto za výlohou,kde vypadá jako krasavoce největší!
Doplňuji:
Opravuji – krasavice

Fyzik

Zní to úchylně, ale stoupni si před zrcadlo, hodnoť si ksichty a ty hezčí cvič a ty škaredý dělej jen občas, jinak Ti to zůstane.

anonym

každý říká to samé, že vypadá na tý a tý fotce jak debil, to se ti zdá, tak se trochu usměj a nepozuj tak křečovitě 😁