Jak být elegantní při nedostatku času?

Ahoj, jsem máma tří dětí, mám toho docela dost, ale přesto bych chtěla být pěkná, upravená, elegantní. Jak to všechno zvládnout?

Nejlepší odpověď
LuciJe

Zlatá pravidla zní: dobrý sestřih a kvalitní základ šatníku. Tedy – u kadeřnice si nechte vytvořit sestřih, který dobře vypadá, ale nevyžaduje náročnou denní úpravu. Ve Vašem šatníku by pak neměly chybět tradiční základní kousky – dobře padnoucí džíny, kostým, černé kalhoty, bílá halenka, kabát, malé černé. Tyto kousky lze potom snadno kombinovat s jiným oblečením (tričky, halenkami, svetříky, twin-sety…). Nezapomeňte i na vhodné doplňky, které Váš outfit oživí – šály, více či méně výrazné šperky.

Inspirovat se a třeba i levně nakoupit můžete originální kousky převážně amatérských autorů na:

Zdroj: www.fler.cz