Ryboun

Jak být celou noc vzhůru?

Chci se zeptat, co mám udělat abych byl celou noc vzhůru. Určitě znáte rady, jak usnout, ale já chci vědět, jak mám být vzhůru celou noc. Chci se tedy zeptat, co mám udělat abych byl celou noc vzhůru.

Nejlepší odpověď
Drap

Je tam pouze jediná podmínka. Neusnout! Pokud si nesedneš ani nelehneš, lze předpokládat, že neusneš.

Další odpovědi
Bednaricek

Máte v plánu tu noc přečkat doma? Mohu doporučit ve dne odpočívat, vyspat se odpoledne a večer si dát kafe. Důležité je něčím se zabavit (nemyslím tím koukání na televizi). Musíte dělat něco, u čeho prostě neusnete. V případě výskytu známek únavy se jděte třeba na chvíli projít ven do města, udělejte si něco dobrého k jídlu, můžete uklízet,… to nějak zvládnete. Jenom doufám, že nekujete nějaké pikle! 😉 Hezký zbytek dne.

quentos

Na každého zabírá něco jiného. Když jsem během studií potřeboval probdít noc ve studovně, přišel jsem na to, že na to stačí dát si večer jednu mocca kávu. Je tak silná, že vás vzhůru udrží. V případě krize si pak dát ještě jednu ;{)>