hanulka11

Jak byste z toho vybruslili…?To je ale situace…

http://www.stre­am.cz/uservide­o/650046-je-tohle-normalni-v-cr-asi-ano

Nejlepší odpověď
Jikra

No já bych to tak třikrát objel jestli mě zrak nešálí a je pravda to co vidím,potom bych zastavil a dal se do usedavého pláče a čekal na příjezd policie která má v popisu práce chránit a pomáhat.Tak by mě snad pomohli a vyvedli,né?

Další odpovědi
SINGO

Jak psal někdo v diskuzi prostě bych vjel kam bych potřeboval (někde bych vyjet musel). Také tam někdo psal že tam už jsou 2 výjezdy (po medializaci tv prima).

Drap

Byla kolem toho poměrně velká kritika / taky se neni čemu divit / a stav byl upraven tak že mohu vyjet už i ulicí, která byla puvodně pokračováním vjezdu.
Tak přece z toho vybruslili pěkně