CTTON

Jak byste vysvětlili tento článek?

Tady se píše, že OSN už svetovou vladou je, a je to duveryhodny zdroj https://www.czechfre­epress.cz/tota­litni-svetovlada-rozsirene-a-aktualizovane-vydani/totalitni-svetovlada-fakta-o-soucasne-svetovlade-dil-2.html

Nejlepší odpověď
Drap

Jak jsi přišel k informaci, že CFP je důvěryhodný zdroj?

Další odpovědi
JežíšKristus

Světová vláda nastane, až nastane tisíciletá říše Kristova!

Pepa25

Jako ukázkovou manipulaci: vyjde se z faktů (zločiny vojáků mírových misí jsou smutná záležitost, ale nic tajného: https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/United_Nati­ons_peacekeepin­g#Crimes_by_pe­acekeepers ), vypíchnou se neúspěchy OSN a bum – najednou se už popisuje světovláda té zlé a neschopné OSN jako fakt …
Ještě přikládám hodnocení toho webu:

Zdroj: https://www.nfnz­.cz/konspirac­ni-server-czech-free-press/

Ametyst

Nadnárodní instituce se prostě rozrostly za éry globalismu do monstrózních rozměrů a vlivu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

NoFear

Důvěrohodný zdroj.. :DDDD
: DDDDDDDDDDDDD­DDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDD

Ujasni si, co je důvěryhodný zdroj a ty, které jsou VĚŘEJNĚ ZNÁMÉ jako DEZINFORMAČNÍ, šířící fake news, zaměřené na kospirace a hoaxy.

Nenech se vysmát Ale… :'DDDDDDDDDDDDDDDDD
:'DDDDDDDDDDDDDDD
: DDDDDDDDDDDDD­DDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDD
Ježíši, Krista Boha :DDDDDDDDDDDDD Marii Panu, Josefa a všechny anděly. Bože bože :DD

Srry za ten nespočet smajlíků (ale jinak to nešlo) a taky za to, že jsem tak přímý, ale ty seš vůl. Fatk že jó. :DD

NoFear

Tenhel nespočet webů by skutečně měli zakázat nebo minimálně cenzurovat, když existují volové jako ty (a že jich není málo). I když sjem si myslel, že na takové zprávy slyší přeevším důchodci, kteří neumí s žádnými technologiemi a řídí se tím, že co je v (kterémkoli) tisku psáno, to je dáno. :DD

elkon

NoFear , To, že je někdo důchodce, ještě neznamená, že je trotl, chytráku.

NoFear

Taky neříkám že všichni, ale je to pro ně typičtější. Určitě je větší šance, že na to skočí některý z důchodců (než někdo jiný).

NoFear

Tohle by nemělo nic spojeného s omezováním svobody slova, když to jsou výslovně média vytvořená účelně jako dezinformační, k šíření nepravd a k manipulac s těmi nejprostšími…