iceT

Jak byste vysvětlili tuto záhadu?

Už dvakrát se mi stalo, že mi přítel volá na číslo od Sazky, co má uložené v mobilu, ale zvoní mi úplně jiné číslo z O2, které si on ani nepamatuje, natož aby ho měl uložené. Dnes například mi přivezli balíček, ke kterému jsem uvedla jako kontakt to první číslo, ale když mi dopravce volal, že jede, tak se dovolal na to druhé číslo, které je navíc v jiném mobilu. Dokonce jsem dopravce požádala, aby mi ukázal kam volal a v papírech měl uvedené to číslo od Sazky.
Jak si to mám vysvětlit? Přesměrovávání hovoru nastavené nemám.

Právě že jsem si o přenos čísla nijak nežádala, přesměrování hovorů nastavené taky nemám. Nestává se to často, dnes to byl třetí případ, co zvonilo jiné, než volané číslo. Prostě mi to nejde na rozum, přítel to taky nechápe, když si to druhé číslo vůbec nepamatuje, navíc má taky Sazka kartu, tak by mi ani na O2 nevolal. Měnit číslo i operátora se mi vážně nechce. Třeba to ještě někdo osvětlí.

Odpovědi
MonkeyKing

Změnit číslo i operátora!

marci1

A nežádala sis o přenos čísla? 🙂