nosahosa

Jak byste vyřešili imigraci do Evropy?

Nejlepší odpověď
Drap

Otázka je, jakým způsobem ji chceme řešit a co kdo považuje za vyřešení problému. Pokud je naším cílem zdevastovat a zničit celou evropskou kultůru a to co zde bylo našimi předky několik století budováno, a vytvořit nějakou novou multikulturu s uplně jinými zvyky a tradicemi, tak stačí nechat současný stav běžet dál a vše ostatní za nás vykoná čas.
Pokud budeme chtít zachovat ve finale současnou evropskou kulturu, tradice a zvyky, nezbývá nic jiného než se účiným způsobem bránit. To znamená že kdo poruší evropské zákony a nehodlá se chovat jak je v Evropě zvykem, musí být potrestán. Pokud půjdu sousedovi na zahrádku a natrhám si tam, jablka, tak můžu být trestán. Ti však co nelegálně překračují naše hranice nejsou trestáni ale jsou pohoštěni veškerým zaopatřením a sociálními dávkami z našich daní. Jediné řešení je potom s tímto skoncovat a využít všechny možné nástroje a prostředky. Zavřít hranice, imigranty vracet. Proti hrozbě IS je jen jediná ochrana a to je pouze zničení silou.

Další odpovědi
Agneta

Aby zase platili ty zákony jako před rokem, nebo by si tenkrát někdo dovolil vkročit nelegálně na cizí území? Zkuste to v USA! Nebo kdekoli jinde (např. v Izraeli:DDDDDDD) :­DDD

ten který je

Odhodit falešný humanismus.

bolak

Já bych je dal všechny pod odmocninu.

briketka10

Když EU odsouhlasí, že všichni vyskočíme z okna..
Tak vyskočíme!

anonym

Za to může i Schengen a celá unie.
Jak?Zbraněmi přece,nebo je vykoupat ve studený řece.
Pak je poslat domů zpátky a ať si užijou jejich svátky.

postcd

nechat zmizet všechny zbraně na blízkém východě a přeprogramovat všechny syřany kteří chtějí bojovat. jen pindám. samozřejmě spravedlivé řešení není v lidských silách

bolak

postcd: ses zbláznil, dyť jim tam ty zbraně posíláme i my :)) to by bylo pro nás dost nevýhodný..

anonym

Jen se divím,že už navím kam máš vlézt dříve.Drape.
http://www.od­povede.sk/otaz­ky/zastrihnut-na-zimu-pelargonie-alebo-ich-nechat-v-povodnom-stave

Drap

Ty se div čemu chceš mazale.