Kelt

Jak byste toto nazvali?

Dobrý den. Dával jsem na okno venkovní teploměr. Stačilo nalepit ve dvou držácích. Metodou pokus omyl se mi to podařilo na třetí pokus. Je to špatná představivost, nebo co? Podotýkám, že nejsem kutil. Určitě nebudou odpovědi pozitivní, ale i tak děkuji?
Doplňuji:
Poprvé byl teploměr zakryt rámem okna. To jsem zjistil až, kdy jsem se podíval na výsledek. Podruhé jsem zjistil, že se mi posunul jeden z plastových držáků.

Nejlepší odpověď
anonym

Popiš ´chybu´ – proč nebyly první dva pokusy úspěšné?
😉
Doplňuji:
Ad poprvé – dvakrát měř, nebo raději třikrát…
😉
A podruhé, zřejmě, sehrála roli netrpělivost.
___
Takové ´ptákoviny´ se staly (nebo stanou) každému – kdo něco opravdu dělá, až budeš lepit ´desátej teploměr´, ani nad tím nebudeš muset uvažovat.
😉

Další odpovědi
zjentek

ale budou pozitivní. To nebude špatná představivost ..přesnější bude apatie k radosti z motoriky. Někdo se prostě narodí, aby jen myslel. Tam jsou pojmy jako bohužel nebo bohudík hodně relativní. Už tady ale bylo mnoho otázek na téma, kudy se lidstvo ubírá, pokud se jednotlivci nedokáží postarat o své potřeby po všech směrech :o

Drap

Chybami se člověk učí. Nakonec to přece jenom dobře dopadlo a zkušenost se někdy v budoucnu bude třeba hodit. Zřejmě máš malé zkušenosti s kutilstvím a s neznámou manualní prací.

led

I mistr tesař se utne.
A je to!
znám devět řemesel… pomóc… neznáte někdo nějakého řemeselníka?
Nik se nenarodil jako šikovný řemeselník, každý „Šikula“ se to musel někdy někde naučit