Jak byste teoreticky pojmenovali vlastní hospodu a co byste si dali za panáka zdarma v první týdnu otvíračky v té mé?

U Minerze. Lidé co by mě tam přinesli třeba přes smartfoun ukázaný zalogovaný profil z Odpovědi.cz, který má minimálně 100 otázek, tak by dostali první týden otvíračky panáka zdarma dle výběru na obrázku.

Na co byste měli chuť dle obrázku?

Obr.: https://pixaba­y.com/cs/alko­hol-n%C3%A1poj-whisky-rum-l%C3%A1hev-429428/

Odpovědi
Funna

fotka pěkná…ale ten můj nápoj tam chybí…

Kepler

Pokud by to měla být lidovější hospoda, pak bych ji nazval bych Konečná štace. Frťana každému podle jeho výběru (v rozumné ceně). A v hospodě bych vyvěsil ceduli: Pro zasloužilé štamgasty v nezbytném případě odvoz do 5 km zdarma!

anonym

Domácí slivovička pouze pro zlaté uživatele, protože zásob není doma nikdy nazbyt. Holt návštěvy mají větší spotřebu. :)

anonym

Funna: Dle avataru předpokládám, že to je pivo z ořechů a to zatím v nabídce není. Máš nějakého lesního dodavatele?