jirka F

Jak byste si představovali úvodní hudbu této stránky?

Kdyby byl návrh,že pokaždé,když navštívíte,tento server,zazní jeho hymna,jakou písničku byste si vybrali.

Já bych si třeba vybral s toho filmu Venom.

Nejlepší odpověď
Kelt

Melodií mne napadá spousta, také mnoho textů, ale hymna by častým hraním ztratila svůj význam, noblesnost a podobně. Ale souhlasil bych, aby to zahrálo každému účastníkovi, který by překročil sto bodů a každých sto bodů by mu to hrálo a těm stříbrným a zlatým přidat nějaké fanfáry.

Další odpovědi
Kepler

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=E4SAN6SlMp4
Případně jen jako znělku tu část „Já, já vás mám rád, i když mě už trošku začínáte srát…“

marci1

Třeba: „Jaromír chytrák“: https://www.ka­raoketexty.cz/tex­ty-pisni/abraxas/ja­romit-chytrak-747805

„Mý jméno znáš, říkaj mi Jaromír chytrák
Jak týdny jdou, tak líp se mám
Mám hodně přátel, co mě už znaj
Když příjde problém, nejsem v tom sám …“ 🙂

elkon

Nijak, je to nesmysl.

zjentek

To nezní špatně. Návrh:https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Kxmwk9XqBLs

Tak mě napadlo, jestli letos bude vánoční soutěž (po letech), tak by se mohlo soutěžit třeba o nějaký kvalitní repro k PC sestavě… třeba… ne? (;

Drap

Žádnou. K čemu by to bylo? A mimochodem. Hymna je něco odlišného než úvodní hudba.

Klaproth

Hloupý a zbytečný nápad.

ivzez

Žádnou!

Rozčilují mne stránky, které mi začnou něco hrát, aniž bych si
sama zvolila, co a začátek přehrávky. I na YouTube mi vadí automatické
přehrávání, nemohu přijít na to, jak je trvale vypnout pro celý web.