Sabeth

Jak byste si přáli zemřít?

Nejlepší odpověď
Nevíteto?

Nevědomě… (třeba ve spánku)

Další odpovědi
tencosepta

Chci zemřít nudou při čekání na kvalitní lékařskou péči.

Questman

Ve věku asi 50 let, kdy úplně opilý, zdrogovaný a nahý vyskočím ze soukromého párty tryskáče ve výšce tak 5000m :3

STUDENTKAEVA

Ono 90procent čechů chce zemřít doma..A asi 97procent zemře v LDNce nebo v domově důchodců..Jsou tu ale i hospice jak domácí tak lůžkoví nebo je taky denní stacionář..Já bych asi chtěla umřít doma nebo na některém z míst které mám ráda..

http://www.ces­katelevize.cz/i­vysilani/108519872­75-umirani-v-cesku-zblizka/314281381­920326/

klumprt

V 95 letech při sexu s nějakou dvacítkou 🙂

geekocz

Questman: tvůj styl se mi líbí :D

Když nad tím tak přemýšlím tak by to mělo být na nějaké pouštní dálnici jaké jsou k vidění v amerických filmech, v kradeném super sportovním voze jet naproti západu slunce a za zadkem mít bandu naštvaných policajtů. Jel bych tak dlouho dokud by nevytáhly střelné zbraně a já neskončil v ohnivé kouli. :)

MK44

Rychle, bezbolestně, aniž bych si to uvědomoval, bez příznaků a strachu, bez předchozího trápení a bezmocnosti někde v LDNce. Jenže jen málokomu se to podaří. Příroda, nebo chcete-li pámbú, se v tom sadisticky vyžívají. Mají tendenci Vás buď nechat pomalu chcípat v nesoběstačnosti, v bolesti a výkalech, buď Vás nechají prchat před vlky, abyste si užila jejich zuby, jimiž Vás pak za živa roztrhají nebo Vás zasypou sutí při zemetřesení nebo při tsunami a nechají udusit napůl rozmačkanou. A lidi si k tomu ještě přidají všelijaké cely smrti a šibenice, kříže a hranice a … sakra, ženská, to se nemůžete zeptat na něco veselejšího …? ;-(

uccello

Jednou v životě jsem zažil bezvědomí, když jsem se složil v čekárně po rozbíjení ledvinového kamene. Pak jsem si říkal, že takhle bych chtěl umřít. :)

Wnaty

Doma v měkkých vypraných peřinách. Usnout a už se neprobudit.

bolak

Po pádu asteroidu který rozmetá celou planetu na prach.

Dochy

Rozmačkán, roztrhán a spálen v průběhu velkého křachu. Vzhledem k tomu, že předpokládané stáří vesmíru je cca 14mld let a stále nic nenasvědčuje tomu, že by se měl začít smršťovat, nepředpokládám, že by toto mohlo nastat dříve než za dalších 20mld let.
😉

MK44

Pro Questmana: ponechám stranou detaily Vašeho skoku a zeptám se rovnou: Proč u všech všudy tak mladý???? 🙂