Rokio

Jak byste seřadili společenskou nevhodnost těchto tří druhů úchylek?

  1. úchylka v sexuální oblasti – např. pedofilie, zoodilie, bondage
  2. úchylka příbuzná sexu – např. frotérství, voyerství, osahávání
  3. úchylka mimo sex – např. sběr hodinek, sběr knih, úchyl do sportu

Nejlepší odpověď
Tomáš1234

Tak nejhorší jsou jednoznačně sběratelé knih, na tom se asi shodneme. Takovým lidem bych dával doživotí, co si budem :D

Další odpovědi
Drap

Sbírání hodinek je úchylka? Uchylky neni třeba řadit. Buď úchylka je, nebo neni. Každá úchylka od normálu je nevhodná.

paul1

Já myslím, že je to seřazeno dobře. To třetí bude asi ale jenom koníček.

Kelt

V knihách nenajdeš to, co v oblasti sexu. Ale kdyby měli být ti úchylové trestáni, tak nevím. co by byla polehčující nebo přitěžující okolnost.

xiperio

Slovo nevhodnost bych nepoužil. Spíše nebezpečnost pro společnost. Jinak je zbytečné na to odpovídat. Každý rozumně uvažující to ví.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.