Butters_xD

Jak byste se zachovali Vy, kdyby jste měli takového souseda/sousedku ?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=gOeeLHwFIc­s&list=LLDXHnf9DU­UD3JE_BKJKq43g&in­dex=2

Nejlepší odpověď
anonym

To je svízelná situace, když ani úřady nedokážou reagovat. Je to lidech a pokud jim to přijde v pořádku…

Další odpovědi
kosmaas

Není nad žabomyší války

Kepler

To by ses divil, kolik takových psychopatů žije mezi námi. Že s tím úřady ani policie nechce nic dělat nechce, o to jsem se opakovaně přesvědčil na vlastní kůži. Prostě spravedlnosti se v tomto státě nedovoláš. Máš dvě možnosti: oplácet stejnou mincí, nebo se odstěhovat. Využil jsem obojí. Ten blbeček na mně bude vzpomínat ještě dlouho. Bohužel zabít nesmíš, i když to dřív bylo obvyklé.