Shadowx

Jak byste se zachovali při teroristickém útoku?

S čímž souvisí další otázka. Nosíte u sebe aktivně zbraň pro civilní obranu ? A jaký názor máte ohledně nošení zbraní ?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Jak bych se zachovala nevím (jisté teoretické představy mám, ale jak by to bylo v reálu si netroufám odhadovat). Zbraň nosím. Názor na její nošení mám kladný.

Další odpovědi
Kepler

Obvykle při útocích není na nic čas, ani na to, že bych teroristu přemlouval. Nejspíš bych se snažil splynout s geologickým podložím či stavebními prvky. Nošení zbraní schvaluji, ale jen za přísných podmínek.

ten který je

To přesně nevím a troufám si tvrdit že ani většina občanů to přesně neví.Chybí výuka a instruktáže pro veřejnost.Nejlépe jsou připraveni občané Izraele,kdy bezprostředně po jistém druhu teroristického útoku sami zneškodní útočníka.Střelnou zbraň nenosím.Nedávno jsem byl napaden agresivním zfetovaným anarchistou.Měl jsem černý smuteční oděv,protože mi umřel otec.Ten cvok mne napadl že prý jsem v černém a že jsem fašista..Naštěstí stačili moje ruce.
Doplňuji ještě jeden odkaz:
http://www.se­curitymagazin­.cz/survival/jak-prezit-teroristicky-utok-doporuceni-pri-bombovem-utoku-1404052907.html

aliendrone

Jak bych se zachoval? To vím DOCELA PŘESNĚ – záleželo by to na tom, nakolik bych se působením útoku zachoval. Kdybych se moc nezachoval, asi by mne někdo pochoval Kdybych se zachoval více, asi by mne někdo operoval atd. atd.

Emefej

Jak bych se zachoval nevím, jisté základy mi možná dala dlouholetá služba v armádě. Zbraň nosím a mám k ní kladný vztah.