Avatar uživatele
VampGirl

Jak byste se zachovali, kdyby se vám vaše nejlepší kamarádka (kamarád) svěřila, že je homosexuální?

S takovou situací jsem se již setkala u mé kamarádky. Svěřila se jiné kamarádce, že je homosexuální a kamarádka jí na rovinu řekla, že kdyby ji neznala už tak dlouho, odmítla by ji. Jak byste se zachovali vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Berušinka, barnajka, dědapetr před 4630 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Syd

Jakby?! Jestli je to opravdová kamarádka, nic se pro ni nezmění.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Berušinka

Doufala bych, že nejsem její typ =D =D =D

Já bych to brala normálně, prostě se tak narodila – když jsem jí brala doposud, tak proč bych jí nebrala pak? Bude úplně stejná jako jsem jí znala…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Nijak,má kamarády i kamarádky homosexuálního zaměření.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Bylo by mi to naprosto jedno.
Jako moje sexuální partnerka (partner) by stejně nepřipadali v úvahu, a pro cokoliv jiného je to zcela irelevantní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LeeLee

Mám několik takových přátel, u 2 to vím od začátku a když se mi ostatní přiznali, nevadilo mi to. Nejsem proti gayům ani lesbám, jsou to taky lidi a to, s kým chodí, je jejich věc, oni jsou pořád stejní

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Je moc hezké, že tady převažuje tolerance, která konvenuje s mým liberálním založením.
Jen mne překvapuje, že při nedávné otázce na pochod Prague pride, výrazně převládal opačný zamítavý pól.
Zdá se, že se nám s tím snáze vyrovnává u našich kamarádů, k nimž máme už nějaký vztah, než a priori k 4% menšině jako takové.
Onen uvedený příklad té kamarádky je příznačný pro rozdvojený postoj zatížený předsudky (odborníci tomu říkají ambivalence).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

řekla bych fajn. Každý člověk je jaký je a kvůli jeho orientaci se s ním přece nepřestanu bavit…
Navíc kamarád ze školy, který je gay, už je se svým přítelem „zasnoubený“, a to je mladší než já… :D A víš co? Přeju mu to, ať je šťastný, a to ani nejsme kdovíjací kamarádi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

nevadí mi to.
jen se chlapi do mne nesmí zaláskovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Nechodil bych před ním ve slipech a hlavně se k němu neotáčel zády a neohýbal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Tak takovou „kamarádku“ bych zase odmítla já. Opravdový přítel ti stojí po boku, ať se děje cokoliv. Jestli se někdo dokáže otřepat hnusem nad člověkem, kterýho zná dlouhý roky..a to jenom proto, že je „jinak zaměřený“, zajímalo by mě, jak se takový člověk asi zachová ve chvíli, kdy přijde opravdová krize. Ne ne, kdepak – od takovýho podrazáka ruce pryč.
Já sama mám dva kamarády-homosexuály. S jedním jsem to jeho „uvědomění si“ prožívala, toho druhýho jsem už jako homosexuála poznala. A nemám s tím vůbec žádný problém. JEJICH orientace je JEJICH věc. Ubližují tím nějak mě?! Neubližují, přece! Proč by mi to teda mělo jakkoliv vadit?!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek