Dismas

Jak byste rozuměli větě „V důsledku migrační krize Evropa dost hnědne.“?

Pochopili byste to tak, že stále větší počet obyvatelstva tvoří lidé s tmavou kůží, nebo že dochází k fašizaci?

Nejlepší odpověď
Drap

Je to vytržené z kontextu. V tomto případě mohou být myšleny obě varianty.

Další odpovědi
Šidlo

no, ked si predstavím, koľko európanov je presolárkovaných a vyzerajú groteskne.....o.k. to nie je vtipné

skôr to druhé.....lenže slovensko hnedne už od revolúcie,a žiadna menšina nie je ušetrená (ani snehobieli kresťania) takže…a na západe nežijem, neviem posúdiť

a jasné, že aj západné aj východné médiá radi ukazujú nielen náckov…extrémisti všeho druhu sú pre médiá lahôdka

ivzez

V této otázce sice chybí kontext, ale z toho,
co čtu v německých zdrojích, tipuji to druhé.