Jak byste řešili tuto dopravní situaci?

http://media.lou­pak.cz:443/sou­bory/obrazky/_za­jimavosti/657/0271­.jpg

Nejlepší odpověď
gecco

Zaparkoval bych – a pokračoval pěšky…
Pjeknééé.
;-DDD

Další odpovědi
Drap

Jediné řešení v takovéto situaci je asi vycouvat. Nic lepšího se nedá vymyslet

zzzlatokopka

Tak to už jsem jednou zažila:-)))D
Zákaz do stran tam byl vždy, dalo se jet jen rovně a když cestu opravovali, tak dali zákaz i rovně, no naštěstí už křižovatku zrušili a stojí tam obchoďák:-DDD

cukrar

Ze kterého státu je ta fotomontáž?

JájsemRaibek

Nejsem si 100%ně jist, ale odbočil bych vpravo a to proto, jelikož zákaz odbočení vpravo je neplatná značka. Proč? Protože zákazová značka by měla být umístěná samostatně na sloupku a zde je samostatně jen zákaz odbočení vlevo a jak je vdět, tak na druhé straně je jednosměrka-tedy zákaz.
Ale jak říkám, nejsem si jist tou podmínkou samostatně.

Dochy

nezajel bych do toho dvora vlevo z vjezdem ještě před přechodem a na křižovatce bych jel vlevo… 😉
Doplňuji:
(další možnosti: otočit se na křižovatce, nebo požádat o asistenci policii 😉

cochee

Já si myslím, že pravdu má Dochy, odbočka doleva těsně před zebrou a proto je tam ta značka zákaz odbočení vlevo extra a o několik metrů dříve.

honza19hk

podle předpisu by ses měl asi otočit nebo vycouvat,ale jel bych dál. Nicméně jako vtip dobrý:-)