skorpa

Jak byste řešili problém s rezervací v Hotelu F1, když došlo k chybě v jejich systému?

Dobrý den, stala se mi taková nepříjemná věc.

Chtěl jsem si zarezervovat Hotel F1 v Paříži, přes internet jsem si vytvořil rezervaci a když jsem ji chtěl zaplatit kartou VISA, několikrát se mi zobrazila hláška Transaction DENIED a nakonec se zobrazilo, že moje banka odmitá tuhle transakci. Řekl jsem si, že to zkusím s jinou kartou. Znovu jsem tedy udělal rezervaci přes internet, ale po kliknutí na Book se mi zobrazilo, že bohužel v daném termínu už nemají žádné volné pokoje. Řekl jsem si, že si to někdo asi rezervoval ve stejnou chvíli jako já a pokoj mi tak vyfoukl. Tak jsem si najel na jiný Hotel F1 v Paříži, udělal rezervaci, provedl platbu druhou kartou – vše bez problému, došel mi potvrzovací email.

Za asi 15 min mi ale došel další potvrzovací email, který potvrzoval ale mou první rezervaci, u které se zobrazila chyba několikrát a peníze mi byly odečteny z obou dvou karet – 175 €.

Podle mě to není má chyba, zobrazilo se, ze platba neproběhla tak jsem to tak i bral. To podle mě dokládá i fakt, že potvrzovací email první rezervace přišel až o hodně později než potvrzení druhé rezervace, kde přišel okamžitě.

Psal jsem jim mail, kde jim tohle vysvětluji, ale už pátý den bez odezvy. Jak byste to řešily vy? Mám zkusit zajít do banky a zkusit platbu reklamovat?

Nejlepší odpověď
arygnoc

jejda.

tak máte pokoje dva, no co?

ale vážně – u banky asi nic nevyraklamujete.

spíš možná něco přímo na místě v hotelu, když prokážete, že jste majitelem karet, pomocí kterých jste platil a vysvětlite, že systém sa někde „ZASEKAL“.

Ale – kdoví.

Další odpovědi
anonym

Bohuzel, musim vas zklamat , ale jsou to typicti Francouzi. Trci jim v hotelovych pokojich draty ze zdi … v zime na pokojich ukrutna zima i v drazsich hotelich a kdyz reklamujete , reknou , ze se mate poradne obleknout.
V bance vam nepomuzou. Je to jen mezi vami a hotelem. Piste neustale a snad i dopis s dorucenim. Bude vas to stat stale vice a vice penez. ☹ Jestlize tam stejne asi pojedete , zajdete si tam. Snad to dobre dopadne. -iv-
Ted jsem si to precetla jeste nekolikrat – na me je to moc informaci ☹. Ted bych prikladala i chybu te bance … zajdete si tam.Priste nic radsi neuspechavejte .. ale to rika ta prava ! -iv-