jirka F

Jak byste reagovali, kdybyste se ráno probudili v těle někoho jiného?

Já by jsem se asi polekal.Kdo to teď jsem,ale nijak zvlášt by mě o moc nevadilo.

*není určen den o které ráno by šlo prostě někdy ráno.

Jak byste reagovali kdybyste se ráno probudili v těle někoho jiného?

obrázek:pixabay

Nejlepší odpověď
annas

Kdyby jsou chyby, nevím, za jakých podmínek bych s mohla změhit v někoho jiného. Jedině v pohádce, že by mě nějaký čaroděj zaklel třeba v mé zvířecí znamení.

Ale zatím takl nikdo neumí kouzlit.

Je to hypotetická otázka, chybí podmínky.

. Co by se stalo " Kdyby ty muziky nebyly – měla bych v Praze 3 vily."

Nebo „kdybych byla ptáčkem, zatočila bych se nad našim dvorčkem …“

Další odpovědi
Drap

Nikdo z nás neni schopen říct jak by se zachoval, „kdyby“ se přece jen něco takového, nesmyslného stalo. Nikdo nedokáže předvídat, jak by se zachoval v krizových situacích. Bylo by o jen bezduché tlachání.

Palpatine

No pokud bych se probudil v těle milionáře s dobrý tělem, tak bych to asi neřešil. Ale u jakéhokoliv jiného bych začal hned pátrat po tom, jak jsem se do toho těla dostal a jak se dostat zase zpět.

zjentek

Já BYCH byl nasratej, KDYBYCH byl překrásná ženská… stál bych nahatej před špíglem, slintal a nemoh BYCH s ní nic mít! To by bylo snad za trest, KDYBY!