anickakocick

Jak byste reagovali, kdyby Vám vyšel těhotenský test pozitivně?

Mě se to stát nemůže, já jsem nega 😅🥳😜🤫

Nejlepší odpověď
Filip84

V Lidlu mají mega balení levných šprcek, 12 ks stojí něco kolem Kč 50.00. Si kup čtyři balení, minimálně dvě měj vždycky při sobě, a pak nemusíš řešit, na co bys si dala kalhoty, kdybys neměla nohy! 🙂

Další odpovědi
aliendrone

Svoji reakci mohu přirozeně jen odhadovat, ale můj upřímný názor je, že bych „šel do vrtule“. ;) :D :D

marci1

Super, jsem těhotná, což znamená, že několik měsíců budu střízlivá, oteklá, hladová a téměř stále pobývající na WC! 🙂

P.S. Samozřejmě se jedná jen o humor. 🙂

Dvorní šašek

Nijak, nejsem naštěstí žena.

Rokio

Velmi bych se divil, protože jsem muž.

led

Pri mojom veku, blízkom prešlého času od „Stvorenia sveta“, by médiá mali o čom písať.

Nikdy nehovorte nikdy, keď už aj muž (podľa médií) dokáže donosiť dieťa.

Dochy

Pokud by vše jinak proběhlo v pořádku, asi bych šel poděkovat bohu za ten zázrak. (tedy poté, co bych se probral z toho nervového šoku)

da ny

V mém věku na takové „zázraky“ nevěřím. Od plic bych se rozesmála ;D

aliendrone

gangster Dochy>>> Twl, tak tohle je DRSNÝ! Nedovedu si představit, že bych se zmohl na děkování v kostele, spíš se vidím jak cestuji se špagátem směrem k lesu. ;) :D :D

Dochy

Je to o nervy, ale ještě jedno bysme snad snesli 😉 A pokud bych ho měl donosit já, tak by nejspíše muselo být opravdu vyjímečné. Tak budu doufat, že pozitivně vyjímečné 😉

Filip84

Však jsi psala, že Tebe se to netýká. Je-li to pravda, relevantní odpověď jsi dostala. Není-li to pravda, založ nový, pregnantní, dotaz a dostaneš odpověď, kam se obrátit v takovém případě o radu a pomoc.

anickakocick

Dvorní šašku, to nevíš, že i muž může otěhotnět? ☺️☺️😁😇😇

Filip84

anickakocick: Muž se dá rozdojit, takže – theoreticky – může být kojný, protože my mléčné žlázy máme, arciť jsou zakrnělé. K produkci mléka u mužů dochází většinou po nějakém dlouhém hladovění, a pak při therapii. Bylo to u pacošů, co byli v Lagerech za WWII. Oni jak se začnou pomalu krmit, aby si ten žaludek zvykal, tak z toho „hrábne“ žlázám s vnitřní sekrecí, a pokud dojde k abnormálnímu zvýšení hladiny prolaktinu, může chlap kojit.

Ale jak má otěhotnět, když nemá 1. veselou dírku, 2. dělohu? Veselá dírka není nutná pouze na výrobu, tudy dítě i vychází na svět. Tak? 🙂

Dvorní šašek

🫃 – jestli máš na mysli tento úlet progresivistů, kteří jdou proti přírodě, tak se musím smát. Muž může maximálně být dobře najedený, ale těhotný fakt ne 😀

Ametyst

Aničko, nemůže, ale zato do toho může kecat. 🙂

anickakocick

Filipe84 to není kvůli mně, já se ptám jen tak na váš názor. A na to jak byste se zachovali, kdyby se vám to stalo.

Filip84

Mně je opravdu úplně jedno, kvůli čemu nebo komu to, nebo ono, je či není. Zaprvé, nemám jak si to ověřit, a za druhé, vůbec mne to nezajímá.

Však jsem Ti odpověděl: chovej se tak, aby k tomu nemohlo dojít, pokud nechceš. Pak nebudeš muset řešit, jak bys se zachovala. Jednoduché!

anickakocick

Ale na něco jsem se ptala!!

Filip84

Však jsem Ti odpověděl: chovej se tak, aby k tomu nemohlo dojít, pakliže o graviditu neusiluješ.

Prostě: převezmi odpovědnost za svůj život. Pak nebudeš vůbec řešit „co by kdyby“, nemohu Ti odpovědět, „co by kdyby“, protože „co by kdyby“ je absolutně mimo můj svět.