Maggie.b

Jak byste reagovali kdyby vám někdo řekl že je Buddhista?

Odpovědi
kropitko

Je to naprosto v pořádku.

Měla by tu být odpověď,,,je mi to jedno,,,
Takže mě je to jedno, kdo je kdo, když mě s tím neobtěžuje?!

Miroslavst

Je to naprosto v pořádku.

iceT

Je to naprosto v pořádku.

No,pořád lepší budhista než terorista,ne?

Terryle

Je to naprosto v pořádku.

Snažím se lidi nesoudit podle vyznání, ale podle toho, jací jsou.
Mimochdoem, podle Tvých otázek bych řekla, že si s konverzí k buddhismu pohráváš… Vem si ale, že nikdo z nás myslím buddhista není a informace taky dohledáváme a můžeme si spoustu věcí vyložit špatně. Možná by bylo lepší najít si kontakt na nějakou buddhistickou skupinu blízko Tvého bydliště a navštívit je… určitě Ti moc rádi poradí a odpoví na všecko, co by Tě zajímalo. Určitě se tak dozvíš víc než tady od nás :o) myslím, že mnohem důležitější je, jak na tebe lidé určité víry působí a jak se chovají, než k čemu se teoreticky hlásí. Znám pár buddhistů v Praze a jsou to moc fajn lidi a hrozně dobře se s nima povídá, takže se myslím nemusíš vůbec ničeho bát :o)
Tady jsou nějaké kontakty:
http://bdc.cz/in­dex.php?option=com_cen­tra

annas

Je to naprosto v pořádku.

Pokud by mě neobtěžoval a nepřesvědčoval jako Svědek, nevadilo by mně to.

GM

Je to naprosto v pořádku.

poa.li

Je to naprosto v pořádku.

A pogratuloval bych mu, že dosáhl klidu…

Aším

Je to naprosto v pořádku.

Kelis

Je to naprosto v pořádku.

Já neposuzuji lidi podle jejich víry, ale podle toho jací jsou.

lucille

Je to naprosto v pořádku.

annas

Terryle, to jsem jí už rovněž navrhovala. Nebo sama si vyhledávat a tím získavat další informace.