Avatar uživatele
Miroslavst

Jak byste přesvědčili chlapa, který nechce nosit rifle?

Moje sestřenice se mě ptala, jelikož chodí s přítelem, který se obléká pouze sportovně, jakým způsobem jej přesvědčit, aby nosil i rifle, které by mu slušely. On však nechce ani slyšet.
Jak byste to řešili vy.
Doplňuji:
Já vím, že je zítra středa, také bych toho k přesvědčování použil, ale bohužel sestřenice to tak nebere. Co ji znám, tak ona by se tím nechala přesvědčit, ale naopak nevím, nevím. Takže nějaké jiné rady by nebyly? Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? panenka, dudu, anonym, iceT, Neonka před 4831 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Zjistil bych si co absolutně nerada nosí ona a pak ji přesvědčoval, aby nosila co nechce.Možná,že by pochopila a nechala věci plynout.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Neonka

Myslím, že je věcí každého dospělého člověka, jak se bude oblékat.
Mě by pouze znepokojilo, kdyby se partner nechtěl oblékat vůbec. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
myspol

asi bych spíš přesvědčila přítelkyni, aby ho nechala nosit co chce. Na mužskou plodnost je určitě lepší nosit volnější kalhoty než rifle 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Nevím proč se má oblékat do riflí (jsou to původně montérky). Pro chlapa to není nic dobrého. Osobně je považuji za jedny z nejhorších kalhot co jsem nosil. V dnešní době je tolik bezkých a příjemných kalhot a pokud jde o módní značky a cenu, tak leckdy převýší i značkové rifle. Jen si vybrat a nepodléhat hloupé módě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Ze zrovna Ty Mirku to nevis?Zitra je streda.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek