Zvědavý

Jak byste přeložili tuto část písně?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=S0g4GAYR­QE4&list=RDS0g4GA­YRQE4

I know you'll help us
When you're
Feeling better and we realize
That it might not be for a long, long time
But we're willing to wait on you
We believe in everything that you can do
If you could only lay down your mind
I want you to try to help yourself

Annas to není ta samá píseň ikdyz se tak jmenuje.
Děkuju

Odpovědi
annas

Help yourself – text, překlad

https://www.ka­raoketexty.cz/tex­ty-pisni/winehouse-amy/help-yourself-321668

Jinak strojový překlad
https://transla­te.google.cz/#vi­ew=home&op=tran­slate&sl=auto&tl=cs&tex­t=know%20you'll%20help%20us%0AW­hen%20you're%0A­Feeling%20bet­ter%20and%20we%20re­alize%0AThat%20it%20m­ight%20not%20b­e%20for%20a%20lon­g%2C%20long%20ti­me%0ABut%20we're%­20willing%20to%20wa­it%20on%20you­%0AWe%20belie­ve%20in%20eve­rything%20that%20y­ou%20can%20do%­0AIf%20you%20cou­ld%20only%20la­y%20down%20you­r%20mind%0AI%20wan­t%20you%20to%20try%­20to%20help%20y­ourself

Tw!st

Vím, že nám pomůžeš
když ti bude lépe a my si uvědomíme,
Že by to nebylo na tak dlouhou dobu
Ale hodláme na tebe počkat.
Věříme ve vše co dokážeš
Pokud by si jen mohl uklidnit svoji mysl,
Chci aby sis zkusil sám pomoct.

Takový volný překlad. Nejsem si jistý jak přesně přeložit Lay down your mind..

Radovan R

vim, že nám pomůžeš
když se
cítíš líp a my zjišťujem (tady je přítomný čas)
že to nebude na dlouhou dlouhou dobu
Ale jsme ochotní na tebe počkat
věříme ve všechno co dovedeš
kdybys jenom uklidnil/utišil svou mysl
chci abys sis zkusil s tim pomoct sám

Pepa25

annas: také mě napadly Karaokexty.cz, ale toto je stejnojmená píseň, ovšem od někoho jiného …

annas

To jsem zjistila dodatečně. Ale má být tato původní.

Tudíž jsem vložila strojový překlad. Možná se tato píseň nezpívá česky.